Project Description

#LoCo | Loco.Arena

During the summer season, there will be 6 events per week at our own Entertainment Center #LoCo.Arena EXPO. We strive to bring innovative excitement to tourism.

This evokes Turkey and Antalya; sea, sun, sand, history, nature, adventure tourism, as well as entertainment to become a center of attraction, will be added as it is now in Turkey #LoCo!

Love.Colors.Party: entertainment and live performance center, festivals, show groups, period parties, and big concert events with the participation of international artists, ”#LoCo.Arena EXPO” is ambitious in making Antalya the center of attraction.

Domestic and foreign visitors; The #LoCo.Arena EXPO, which can be reached easily with the tickets to be sold in travel agencies, by guides, online channels, and other ways, is getting ready to say hello to Antalya very soon!

#LoCo | Loco.Arena

Yaz sezonu boyunca kendi Eğlence Merkezimiz olan #LoCo.Arena EXPO’da haftada 6 etkinlik düzenlenecektir.

Turizme yenilikçi heyecanlar katmak için çalışıyoruz.

Türkiye ve Antalya’nın çağrıştırdığı; deniz, güneş, kum, tarih, doğa, macera turizmin yanı sıra eğlencenin de buna ekleneceği bir cazibe merkezi haline gelmesi için artık #LoCo Türkiye’de!

Love.Colors.Party: eğlence ve canlı perfomans merkezi, uluslararası sanatçıların katılımı ile festivaller, show grupları, dönem partileri ve büyük konser etkinlikleri ile “#LoCo.Arena EXPO” Antalya’yı eğlencenin cazibe merkezi haline getirmekte iddialı.

Yerli ve yabancı ziyaretçilerin; seyahat acentaları, rehberler, online kanallar ve diğer başka mecralarda satışa sunulacak biletler ile rahatça ulaşabileceği #LoCo.Arena EXPO çok yakında Antalya’mıza merhaba demeye hazırlanıyor!

#LoCo | Love.Colors.Show2020-09-30T10:11:40+02:00
#LoCo | Love.Colors.Show
#LoCo | Love.Concerts.Live2020-09-30T10:26:17+02:00
#LoCo | Love.Concerts.Live