Project Description

#LoCo | Show & Animation

An enormously important factor for the great fun of young and old is the combination of color fun, good music and refreshing in the pool. Our concept is based on professional equipment for animation and show programs.

#Simple | Just Colors

Hotels, Beach Clubs, Night Clubs or equal locations can also easily order the required amount of Love.Colors for their very own activities. We offer single use packages as of Love.Colors in buckets.

#Easy | Animation Concept

We also offer designed animation programs. Depending on the season at any time of the day, e.g. in the afternoon or in the evening. It’s all just a question of the expected number of guests. All other details we like to design individually with our customers.

#Premium | Show Concept

Due to the many years of experience of our event managers in the planning and implementation of different sized events and a worldwide network in the music industry, perfectly organized and executed events are only a question of

“when” and “where”!

Combine a pool party with Love.Colors at day or night with live music from international or national top DJs/DJanes and/or live performing artists. We also offer a mixed program. A pool party with Love.Colors in the afternoon and a live show as a special party event in the evening.

Quality through experience!
#LoCo | Love.Colors.Show
#LoCo | Show ve Animasyon

Genç, yaşlı demeden 7’den 70’e herkes için eğlence! Harika müzikler eşliğinde, yaz aylarında havuzda suyun serinletici etkisi ve renk cümbüşü ile oluşan muhteşem bir ortamda; çok keyifli eğlence ve unutulmaz anlar yaşatmak için çalışıyoruz. Hazırladığımızı tüm içerikler profesyonel bir ekip ve kaliteli ürünlerden oluşuyor.

#Kolay | Sadece renkler

Oteller, Aquaparklar, Beach Club’lar, Gece Kulüpleri vb. eğlence mekanları kendilerine özgü eğlence konseptlerine RENK katmak için yalnızca ürün olarak #LoCo renk tozlarını kolayca sipariş edebilirler.

İster ekonomik boy 17,5kg’lık büyük ambalajlarda, ister hazır paketlenmiş, tek atımlık 75g’lık ambalajında ürün sipariş edebilirsiniz.

#Rahat | Animasyon Konsepti

Rahat pakette, sizin için tüm eğlence konseptini biz planlıyoruz ve hazır halde size sunuyoruz. Kendi profesyonel ekibimiz ve sizin animasyon ekibi ile birlikte misafirlinize unutulmaz bir gün geçirtmek ve renklerin coşkusu ile eğlendirmek için her şeyi düşündük!

Bu pakette sadece renkleri ürün olarak sunmuyoruz, sizinle birlikte gereksinimlerinize uygun; renkli tozlarla desteklenmiş muhteşem bir havuz partisi hazırlıyoruz. Eğlence faktörünün çok yüksek olduğu, viral reklam etkisinin çok geniş alanda hissedilir şekilde yayılacağı ve misafirlerin tadı damağında kalacağı harika bir deneyim ve yenilikçi bir eğlence tarzını “color fest & pool party” konsepti ile size sunuyoruz!

#Premium | Party Konsept

Etkinlik yöneticilerimizin, farklı büyüklükteki etkinliklerin planlanması ve uygulanmasındaki uzun yıllara dayanan tecrübesi ve müzik endüstrisinde dünya çapındaki mevcut ağımız sayesinde, mükemmel şekilde organize edilmiş

Premium bir party konsepti!

Gündüzden başlayan bir love colors havuz partisini gece de love concerts ile taçlandıracağınız yerli ve yabancı DJ’ler, canlı performans sergileyen sanatçılar, hiçbir yerde göremeyeceğiniz neon renk tozları ve profesyonel ses ışık efektleri ile bir loco night party! Kalite ve tecrübeyi siz de Premium paket seçerek tercih edebilirsiniz.

#LoCo | Love.Colors.Party2020-09-30T10:30:56+02:00
#LoCo | Love.Colors.Party
#LoCo | Love.Concerts.Live2020-09-30T10:26:17+02:00
#LoCo | Love.Concerts.Live